A Ficakot a szabadnapján beelőzte az Amnézia

Idős férfi labdát tart és gőzölögve áll egy műfüves pályán

A Török György 2022. évi őszi +35 Veterán kispályás labdarúgó bajnokság A ligájában szabadnapos volt a Ficak, így az Amnézia a Májzsugor legyőzésével megelőzte. Az éllovasok közül a Vár Söröző legyőzte a Pláza O’Neilt, a Temesvári Hús pedig a Rikoma Team-et verte meg, így a tabella első két helyén nem történt változás. A Gyuszi Boti FC megszerezte első győzelmét a Charlton 4:2-es legyőzésével, a Szitapont a Sólyom FC ellen először tudott nyerni rendes játékidőben az aktuális bajnokságban.

A B ligában a Kitagadottak a Kárpát Expressz ellen elért 4:1 arányú győzelmével átvette a dobogó legfelső fokát a riválisától, a forduló előtt negyedik helyezett Ságvári pedig a harmadik Red Devilst előzte meg Csehóék 4:2 legyőzésével. A Keddvagyszerda csak büntetőkkel tudott nyerni az újonc Veszélyesvonzerő ellen, míg a Mórahalom a T-boy ellen nyert 5:3-ra, a Prémium Piac pedig a Slamasztikát győzte le a játéknap első mérkőzésén.