A vártnál könnyebben nyert a Deszk SC az U19 Futsal A csoportjában a Mórahalom ellen

Mórahalom VSE- Deszk SC U19-es futsalmérkőzés, 2022.03.08.

A harmadik hely megszerzése volt a tétje a találkozónak.

Kedd este Mórahalomra látogatott a Deszk U19-es futsal csapata. A tét a dobogós hely bebiztosítása volt a vendégek számára. Nehezebb mérkőzésre számítottak a deszkiek, de gyakorlatilag már az első félidőben eldöntötték a meccset. A 4:1-es fordulás után a második félidőben tovább növelték előnyüket Teschnerék és 9:3-as végeredménnyel magabiztosan vitték haza a 3 pontot.

A mérkőzést Rácz Balázs értékelte:

“A tavalyi futsal bajnokságban a Mórahalommal a 2-3. helyért ment a küzdelem, idén viszont a 3. hely megszerzéséért mentünk csatázni Mórahalomra. Sikerült erős kerettel elutaznunk, hogy 2 meccsel a bajnokság vége előtt bebiztosítsuk a dobogón a helyünket. Szoros meccsre számítottunk és nagy küzdelemre, de a srácok magabiztosak voltak es az első félidőben már 4-1-re vezettünk. Második félidiőben már csak a gólkülönbség volt a kérdés.
Véleményem szerint teljesen megérdemelten hoztuk haza a 3 pontot. Gratulálunk a csapatnak, büszkék vagyunk rájuk!”