Három forduló után már csak az Amnézia hibátlan

Hétfőn lejátszották a 2023.Török György tavaszi +45 Veterán kispályás labdarúgó bajnokság harmadik fordulóját. Mivel az Amnézia 10:4 arányban elpáholta a Sándorfalvát, az Aradi Vendéglő Szőreg pedig kikapott a Szindikátustól, illetve az Altax is 3:0-ás vereséget szenvedett a Bokafogótól, így 9 pontjával egyedüli veretlen csapat maradt a bajnokságban.

Az alsóházban a Reneszánsz a Vojvodinától kapott ki, a Prémium Piac döntetlent játszott a Ságvárival, a Sándorfalva újabb vereségével pont nélkül áll a tabella alján.

A bajnokság állása

M: mérkőzések száma, Gy: győzelmek száma, D: döntetlenek száma, V: vereségek száma, P: pontszám

2023.Török György tavaszi +45 Veterán kispályás labdarúgó bajnokság, harmadik forduló. Fotó: Csordás Gábor