Simán nyert a Balástya

Futball labda, stoplis cipő, és sípcsontvédő füvön

A feljutásért harcoló Balástya ezúttal Csanytelekre utazott és magabiztosan hozta el a 3. pontot.

A mérkőzés elég egyoldalú volt. Csanytelek próbált játékban maradni. A 18. percben jött az első vendég gól, Kormos Barnabás szerezte meg csapatának a vezetést. A 27. perben Tóth Gergő, majd a 40. percben Mágocsi Gergő találatával már 3 góllal vezetett Balástya.

A második félidőben is a vendégcsapat diktálta a tempót. A 61. percig kellett várni az újabb találatig, ezúttal Fekete Kristóf volt eredményes. Az 5. gól Gera Dávid nevéhez jegyezhető, aki a vette be az ellenfél kapuját. A 90. percre is jutott egy gól amit Nagynemes Krisztián értékesített. Végeredmény 0:6, ezzel pedig továbbra is 3 ponttal vannak a Balástyaiak lemaradva Szeged FK-tól a második helyen.

Csongrád-Csanád Megyei II. osztály 21. forduló

Csanytelek SC – KSE Balástya 0:6 (0:3)
Csanytelek , Csanytelek Sportpálya, 2022.04.30 – 16:00, 50 néző
Vezette: Szabó Róbert (Szűcs, Szarka).

Csanytelek: Boda – Nagy B., Gémes, Márton (Kádár), Milák, Kurucz Á., Varga M., Mátyás, Erdélyi, Szín, Mrlják. Játékos-edző: Erdélyi Mátyás.

Balástya: Tóth R. – Bitó I. (Slobodyan), Mágocsi, Nagymihály (Fekete), Horváth Cs., Vámos N. (Huszka), Kormos B. (Gera), Tóth P. (Nagynemes), Mondics, Tóth G., Vámos T. Edző: Kiss Máté.

Gólszerzők: Kormos B. (18.), Tóth G. (27.), Mágocsi (40.), Fekete (61.), Gera (85.), Nagynemes (90.).
Jók: senki, ill. Mondics, Tóth G.