Húsvét hétfőn sem maradnak foci nélkül Szegeden

Futball labda mellett nyuszi ül a fűben

Nem április tréfa, húsvét hétfőn is lesz kispályás focitorna Szegeden: április elsején rendezik meg a SZVSE Sporttelepen a Húsvét kupát.

A férfi kispályás labdarúgó torna reggel 9-kor kezdődik két műfüves pályán, a mérkőzések 2×15 percesek lesznek, a mérkőzéseket CSLSZ-es játékvezetők vezetik. A torna 1-3 helyezettje díjat kap (kupa és egy tálca sör), de külön díjat kap majd a legjobb játékos, a legjobb kapus, és a torna gólkirálya is.

A 9 órakor kezdődő csoportköröket követően 13 órától a negyeddöntőket (A1-B2, B1-A2, C1-D2, D1-C2 leosztásban), majd 14.10-től rendezik a két elődöntőt . 14.45-től a bronzmeccset, majd 15.20-tól a döntőt nézhetik meg a szurkolók.

A tornát Szervező Kiss Máté információi alapján 4 csapat jelentkezhet még a tornára, a jelentkezési határidő: 2024.03.27.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet: Kiss Máté: +36 30 658 1282, facebook.com/mate.kiss.359