Visszavágott a Deszk

A Deszk SC futballcsapata, 2022

Az őszi találkozón 6:0 nyert Deszken a Makó FC II csapata, a deszkiek idegenben próbáltak elégtételt venni az alapos verésért.

A Kiszomboron lejátszott mérkőzésen Papp Endre csapata bizonyult hatékonyabbnak. Adamov Filip 11. percben szerzett gólja megnyugtatta a Deszket, találatára nem érkezett válasz a félidő végéig. A második félidő 9. percében Matyelka Tibor növelte a vendégek előnyét, ezzel beállítva a 2:0-ás végeredményt.

A nézők szerint masszívan és jól játszottak a vendégek, mezőnyben partnerek voltak. Jól nézett ki a deszki produkció, megérdemelt vendéggyőzelem született.

Csongrád-Csanád Megyei I. osztály 20. forduló
Makó FC II – Deszk SC 0:2 (0:1)

Makó II.: Köteles – Czebe, Bartucz, Giba, Heidrich, Kardos Á., Kórász , Baranyi, László, Molnár D., Bán
Cserék: Varga, Szilvási, Tamás, Cseh, Gera, Bohák D., Bohák N.
Deszk: Nagy G. – Németh Z., Török, Grósz, Tarjányi, Matyelka, Pióker T., Táncos, Hovanyecz, Adamov, Markovics.
Cserék: Repák, Bódi, Kozma, Salánki, Fóris, Huszti

Gólszerzők: Adamov, Matyelka

Az edzők a mérkőzést követően a Delmagyar.hu -nak nyilatkoztak.

Koczkás Zoltán, a Makó II edzője:

Bár akadtak hiányzóink, de ez nem kifogás: a helyzeteket jobban értékesítő csapat nyert Hatpontos meccset veszítettünk.

Papp Endre a Deszk mestere:

Rangadóhoz méltóan álltunk bele ebbe a meccsbe, alkalmazkodtunk a pályához és az ellenfélhez, és megérdemelten nyertünk.

Fotó: A Deszk SC Facebook oldala (archív)