3:0-ról fordított és nyert a Szőreg RSE U19 Kiskundorozsmán

A tartalékosan elutazó szőregiek alaposan belealudtak a mérkőzés elejébe, és 25 perc játék után már 3:0-ás hátrányban voltak.

Perecz Márton, Nagy Richárd, Tóth Norbert Balázs góljaival úgy tűnt, hogy már az első félidőben eldönti a mérkőzést a Kiskundorozsma az U19-es bajnokság Csongrád-Csanád megyei “A” jelű csoportjában. Az első félidő hajrájában azonban 5 perc alatt Mészáros Ákos, Kiss Csongor Attila és Demirci Ali is betalált a hazai kapuba visszahozva a Szőreget a mérkőzésbe.

Taffix antivirális orrspray vírusok ellen

A második félidő 79. percében a felnőtt szőregi együttesben is alkalmanként játszó és jó formát mutató Iványi Zalán megszerezte a győztes gólt a vendég csapatnak, ezzel a kisebb hullámvölgy után bebiztosította második helyét a tabellán.

Csongrád-Csanád Megyei U19 “A” 9. forduló
ESK Kiskundorozsma – Szőregi RSE 3:4 (3:3)
2021.10.24 – 12:30, Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
Játékvezető: Mucsi Zsolt, asszisztens: Minda Gábor

ESK Kiskundorozsma: Czékus Miklós-Simon Balázs, Perecz Márton, Német Tibor, Sólya Kristóf, Szente Dániel, Nagy Richárd, Szél Roland, Tóth Norbert Balázs, Fekete Marcell, Puskás Attila, Szabó Lőrinc
Csere: Szél Roland (’56)

Szőreg RSE: Hadobás Kornél-Nagy András, György Csongor, Sánta Ferenc, Budai Zoltán, Demirci Ali, Mácsár Dávid. Kiss Csongor Attila, Mészáros Ákos, Szente Dávid, Iványi Zalán
Csere: Demirci Deniz, Lőrincz Patrik

Gólszerzők: Perecz Márton, Nagy Richárd, Tóth Norbert Balázs illetve Mészáros Ákos, Kiss Csongor Attila, Demirci Ali, Iványi Zalán

A mérkőzést Rácz Balázs a vendégcsapat edzője értékelte:

“Mai napon több fronton kellett helyt állnunk, így tartalékos játékosokkal tudtunk csak elutazni Dorozsmára a betegségek és sérülések miatt. Az első 25 percben nem éreztek a srácok a meccset ugyanis 3-0 -ás előnyre tett szert Dorozsma mire észbe kaptunk. A félidő vége előtt azonban 5 perc alatt sikerült legyűrni a hátrányt és 3-3-as állással mehettünk a szünetre. Egy kis fejmosás után összeállt a kép, hogy mit is kellene játszanunk és a második félidőben Iványi Zalánnak góljának hála, sikerült a 3 pontot bezsebelnünk.

A következő fordulóban a Szőreg Tiszaszigeten vendégeskedik, míg a Kiskundorozsma a Bordányt fogadja otthon.