Már csak a Szindikátus és a Vojvodina hibátlan

Műfüves pályán kapus áll kapuskesztűben, de a derekától fölfelé nem látszik

Lejátszották hétfőn a 2023. évi Török György őszi, +45-ös, veterán kispályás labdarúgó bajnokság harmadik fordulóját Szegeden a Kisstadionban.

Az ötórai nyitómeccsen a Szindikátus 6:1 arányban legyőzte az Aradi Vendéglő Szőreg csapatát, így három forduló után +20-as gólkülönbséggel vezeti a tabellát a szintén hibátlan Vojvodina előtt, amely a hét eleji játéknapon 3:1-re győzött a Reneszánsz ellen.

A T boy a Lanerossi legyőzésével megszerezte az őszi bajnokságban az első győzelmét, míg a Sándorfalva és az Altax újabb vereségével nulla ponttal áll a tabella legvégén. Az első nyert meccsért járó három ponttal a Pázsit az Újszeged elleni 6:1-es győzelmével elhagyta a “pontnélküliek” társaságát.

14.ALTAX 19853003-120

M: mérkőzések száma, Gy: győzelem, D: döntetlen, V: vereség, Gk: Gólkülönbség, P: Pontszám

A negyedik forduló összecsapásait 2023. szeptember 11-én nézhetik meg a Kisstadionban a szurkolók, barátok, családtagok.